Dětské oddělení

Dětské oddělení

 

  • literatura pro děti a mládež
  • časopisy pro děti a mládež
  • školní doporučená četba
  • online katalog
  • nabídka besed pro školy a školky

Už známe vítěze! Přívěsky na klíče ve formě figurek z Čtyrlistku vyhrávají čtenáři s průkazkami č.: 91, 200, 737, 100204. Gratulujeme!
V květnu můžete soutěžit o plakáty Minecraft a Littlest Pet Shop.

Je 1. března a my už známe výherce soutěže o plakáty Minecraft a Barbie. Plakát Minecraft vyhrává čtenářka s číslem průkazu 64 a plakát Barbie si odnese čtenářka s číslem průkazu 200067. GRATULUJEME!

Po celý prosinec děti soutěžily s Pokémony a tím se i učily o japonských manga komiksech. Kdo vyplnil soutěžní list a odevzdal nám ho u pultu, může se nyní v knihovně zastavit pro odměnu - plakát vel. A3. Ze všech odpovědí jsme vylosovali jednoho výherce, který obdrží velký plakát. Gratulujume výherci s číslem průkazu 759!

Je tu prosinec a my už známe výherce listopadové soutěže o plakát Thor! Z 26 odpovědí bylo správně 17, a z těch jsme jako vítěze vylosovali čtenáře s průkazem č. 200259. GRATULUJEME!

Aby dětem nebylo líto, že Prázdninové rande naslepo s knihou bylo určeno jen dospělákům, celý říjen si mohly vypůjčovat krásně zabalené knihy s naznačením obsahu, ale zakrytou obálkou. Někdy to vedlo k setkání s autory nebo žánry, se kterými by se malí čtenáři sami nepotkali a překvapivě si četbu užili.
Akce však ještě není u konce. Knížku z...

Lovci pokladů

19.09.2023

Pro ty, kteří se ještě nezapojili: LOVCI POKLADŮ jsou celoroční soutěž pro odvážné čtenáře, kteří se nebojí otázek zvědavé kostky. Zvědavé kostky jsou dvě a rády se ptají, aby zjistily, jak pozorný jsi čtenář.

I v novém školním roce 2023/2024 můžete soutěžit s vrácenými knížkami v rámci akce ČTENÁŘSKÉ BINGO.

Teď může být ještě něčím víc pro vás i pro ty, kterým pomůžete.