Virtuální univerzita třetího věku


Česká zemědělská univerzita v Praze nabízí seniorům prostřednictvím Univerzity třetího věku možnost aktivně trávit svůj volný čas, osvěžit si znalosti a doplnit je novými poznatky, pohovořit si s předními odborníky na různá témata, strávit příjemné chvíle v klidném prostředí areálu univerzity a také příležitost poznat nové přátele z řad svých vrstevníků.


V jednotlivých programech U3V mají posluchači možnost získat nové informace z oblasti ekonomické, agronomické, lesnicko-krajinářské, technické, zemědělství a ekonomiky tropů a subtropů i oblasti vzdělávání.


Získané vědomosti a dovednosti slouží zlepšení kvality života seniorů, prodloužení jejich duševní i tělesné aktivity, k mezigeneračnímu dialogu, nalezení nových jistot a smyslu života.


Základní informace a podmínky studia Virtuální Univerzity třetího věku vám poskytneme v Městské knihovně

Téma zimního semestru - Život
a dílo Michelangela Buonarroti

Zápis je možný do 15. října 2020 přímo v Městské knihovně Přelouč.

Pro první i druhou přednášku je zvolena forma samostudia! Informace ohledně dalších schůzek upřesníme později dle situace.


Michelangelo di Lodovico Buonarroti Simoni (6. března 1475, Caprese - 18. února 1564, Řím) - florentský sochař, malíř a architekt, jenž se stal nejslavnějším umělcem v dějinách lidstva.

Organizační garant: Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze

Výukový garant: doc. Mgr. Martin Pavlíček, Ph.D.