Nadcházející události


 

Každé úterý od 14. července do 18. srpna budu vždy od 13 hodin probíhát v knihovně čtenářské dílny na motivy knih oceněných Zlatou stuhou - cenou udělovanou tvůjrcům nejlepších knih pro děti a mládež.

Prázdninová hra v ulicích města je připravena. Pravidla jsou k dispizici v knihovně a v KICMP od 1.7. do 31.8.2020 vždy v čase otevírací doby. Soutěžní úkoly jsou očíslovány a vystaveny ve výkladech obchodů v centru Přelouče. Každý, kdo najde všech 12 otázek a zjistí, kde je nyní ukryt zlatý rošt vyhrává originální placku. Stačí jen hru dokončit a...

Byli jste už někdy na schůzce naslepo? Co si vzít na sebe? Jak se chovat? Nemáte odvahu? Vyzkoušejte si PRÁZDNINOVÉ RANDE NASLEPO S KNIHOU! V letních dnech od 1.7 do 31.8.2020 pro Vás budou přiveni knižní partneři (partnerky). Čekají na Vás zabalená překvapení označená pouze několika nápovědami. Soudit knihu tentokrát nebude možné podle obalu! Až...

Upozorňujeme všechny účastníky letošního jarního kurzu trénování paměti v Městské knihovně Přelouč, že zbývající lekce, které jsme nestihli před vyhlášením nouzového stavu, budeme nahrazovat v těchto termínech - 24.9., 8.10, a 22.10.2020 vždy ve 13 hodin v klubovně KLASu.
Chápeme, že problém se zhoršováním paměti netrápí jen starší ročníky....

9. července 2020 opět proběhne další setkání a hrátky s knihou pro rodiče s dětmi ve věku od 1,5 roku do 3 let. Sraz je pro všechny skupiny v 9.30 hodin u sochy Jana Dítěte v parku.

Všem, kteří překonali všechny komplikace a dokončili letošní letní semestr Univerzity třetího věku, si dovolujeme vyslovit nejhlubší obdiv. Nebylo to určitě jednoduché a máme radost, že žádný ze studentů se nedal odradit. Společné zakončení semestru a předání ,,vysvědčení" nás čeká během září a už teď se na vás všechny těšíme.
Pro některé ze...

Všem čtenářům a přátelům Městské knihovny Přelouč oznamujeme, že v pondělí 27. dubna 2020 bude knihovna znovu otevřena! Platí obvyklá výpůjční doba.