Dýňodlabání a jiné podzimní tvoření

30.09.2021

Srdečně zveme na nedělní akci DÝŇODLABÁNÍ A JINÉ PODZIMNÍ TVOŘENÍ, která se koná 24. října 2021 od 15 do 17 hodin v zahradě za Občanskou záložnou. Kromě vyřezávání dýní máme pro děti připraveno plno úkolů s podzimní tématikou. Mohou si vyrobit papírové dýně jako lampičky, trpaslíky z listí či strašidelné mumie z fáčoviny. Dýně a dobrou náladu si přineste s sebou, na podzimní tvoření bude materiál připraven. Občerstvení je zajištěno! Akce se koná za každého počasí (teple se oblečte) a za příznivé epidemiologické situace. Po skončení akce uspořádáme výstavu vydlabaných dýní v zamčené zahradě, vyzvednout si je pak můžete následující den, tj. v pondělí 25. října během výpůjční doby knihovny (8-18 hodin). Těšíme se na Vás!