Knihovna ve Břehách v novém kabátě

20.01.2022

S potěšením oznamujeme, že od 3.1.2022 je otevřena Obecní veřejná knihovna Břehy v nových prostorách v ulici Bahníkova č.p. 192. V krásném prostředí si čtenáři mohou vybrat z 1200 nově zkatalogizovaných titulů místního fondu a 3000 knih zapůjčených z výměnného fondu Městské knihovny Přelouč.

Otevření této nové knihovny je především velkou zásluhou Obecního úřadu ve Břehách a my panu starostovi Ing. P. Jiravovi i zastupitelům za všechny nadšené čtenáře děkujeme.

U nás v Městské knihovně jsme přispěli metodickou pomocí, radami a postupným ukládáním celého knižního fondu do databáze, aby mohlo být zahájeno půjčování za pomoci výpočetní techniky. Knihy jsme také nově označili a obalili, aby jim to v novém prostředí slušelo.

Na své čtenáře se těší knihovnice Bc. Jana Rybková a Eva Forštová.

Rozšířená výpůjční doba knihovny Břehy:
Pondělí: 11-17 hodin
Úterý: 12-18 hodin