S baterkou do knihovny 2021

19.02.2021

Městská knihovna Přelouč pořádá už několik let každý únor čtenářsky velmi oblíbenou akci S baterkou do knihovny. Večerní procházka temnou knihovnou, luštění a řešení záhad, objevování nečekaných zákoutí a pozorování rejdů knižních skřítků. To vše přitahuje každým rokem stále víc zájemců. Letošní situace se ale radikálně liší od běžných podmínek, a proto jsme i my zvolili jinou formu této akce. Od pátku 19. února do pátku 12. března 2021 si zájemci mohou pustit video, které je provede letošní temnou soutěžní stezkou. Z bezpečí domova tak mohou malí i velcí sledovat, jak je to se strašidly v knihovně a pod videem pak najdou všechny letošní šifry a záhady k vyluštění. Stačí jen vybrat kategorii a vyplnit formulář. K další komunikaci s knihovnou můžete využít email knihovnaprelouc@email.cz nebo kontaktní formulář na našich stránkách. A my v knihovně už teď začínáme doufat, že společně překonáme loňský rekord 117 soutěžících. Přejeme všem příjemné mrazení v zádech při pozorování strašidel a bystrý úsudek při luštění.

O malou odměnu se přihlaste po ukončení akce (od 15.3.) v Městské knihovně Přelouč.